בר מצוות עם אטרקציות במים

בר מצוות עם אטרקציות במים – הבר מצווה היחידה עם בגד ים!
הילד הגיע למצוות, וזו שמחה גדולה, שלב המעבר מילדות לבגרות. בתהליך חיפוש אולם לבר מצווה ההורים מתבקשים לתת מענה גם למבוגרים, קרובי המשפחה, והחברים וגם לנוער, בני כיתתו של חוגג הבר מצווה. זה הוא אינו סוד סוד, שמתקיימת תחרות סמויה (או גלויה) בין ילדים לגבי אופי בר המצווה שלהם, איזו מוסיקה תושמע, מה יהיה הלבוש, וממה יורכבו האטרקציות וההפעלות, מה הם בר מצווות עם אטרקציות במים? על כך בכתבה הבאה.

השילוב המושלם של אירוע עם הים לצוות כיף גדול וספורטיבי. בר מצוות עם אטרקציות במים היא השילוב המושלם בין חגיגה על קו החוף, לנופו המופלא של הים התיכון, כשהבריזה מלטפת את הפנים, דגלים לבנים מתנוססים, והאווירה משוחררת ורגועה, לבין כיף גדול של מתקני הפעלה במים במתחם מגודר ומאובטח, לפריקת אנרגיות ולהנאה ספורטיבית.

בר מצוות עם אטרקציות במים

מהם היתרונות של בר מצווה על המים?
סוף סוף נמצא הקונספט שמשלב אירוע מכובד ומהנה למבוגרים ולילדים יחדיו – בר מצווה על הים. בזמן שהילדים מכייפים בבר מצוות עם אטרקציות במים כמו המתנפחים והגלישה, נהנים, צוחקים, קופצים ורוקדים לצלילי מוזיקה שמחה ואופנתית. המבוגרים יושבים לארוחה איכותית, עם אלכוהול משובח, ונהנים מהבריזה המלטפת והנוף המופלא, שמציע חוף פולג.

היכן מתקיימת בר המצווה על המים?
בר מצוות עם אטרקציות במים מתקיימות באולם "Bamboo Village" מתחם אירועים על חוף פולג, אשר מציע קונספט של אירועים פרטיים מכל סוג, עם חיבור לטבע, מקומות ישיבה בסמוך לים עם מתחם מגודר, רצפת דק יוקרתית, מסך נגלל להקרנת סרט בר המצווה ומערכת סאונד איכותית להנאה צרופה, ריקודים ותחושת שחרור והנאה אמתית. הבר מצווה היחידה, שבה בגד ים הוא פריט חובה!

ה "Bamboo Village" מפעיל מועדון גלישה, כך שמשתתפי הבר מצוות עם אטרקציות במים, יוכלו להתנסות בגלישה בליווי מדריך, השטת קייקים וסירות מנוע, ניתן להוסיף אטרקציה של מתנפחים על המים, המוזמנים יקבלו חליפות גלישה וגלשנים מטעם המועדון עבור הפעילות. הפעילות מתאימה לכל גיל! מעבר לכך מופעל בר משקאות בסגנון הוואי, מה שמעצים את אווירת החופשה, השילוב המושלם של אירוע עם הים לצוות כיף גדול וספורטיבי. בר המשקאות מגיש קוקטיילים לצד משקאות קלים, מצוננים ופינוקים מתוקים.

ממה בנוי המתחם?
המתחם בנוי מישיבה נינוחה על כרים וספות מתוחם בבמבוק, שולחנות בר וספסלים. אם האירוע נעשה בשעת ערב, המקום מואר, באופן אומנותי, אשר משווה לאירוע מראה מסתורי, ניתן להוסיף הפעלה של אמן אש להעצמת החוויה הימית והאותנטית. קיים מתחם מקורה וממוזג עם ריהוט וסגנון רומנטי, לאלו המבקשים אווירה רגועה יותר.

לסיכום, בר מצוות עם אטרקציות במין הם אירועים קלילים ונעימים, שכולם נהנים בהם, אפשר להסיר את העניבות ולהגיע משוחררים לאירוע, שמשלב בתוכו בריזה, שלווה ואיכות, לאירוע שמח, קיצי, כייפי, מלהיב ומרגש עבור המבוגרים והילדים כאחד.
אין ספק שכל ילד היה שמח לחגיגה כה מרגשת ומגבשת, שלבטח תשאיר טעם לעוד!