המיקום המושלם לימי גיבוש לעובדים

עסקים רבים מספור כבר הבינו: יום גיבוש לעובדים מביא איתו שפע יתרונות, ומהווה זמן אידיאלי לנוח, להכיר חברים חדשים ולהחליף אווירה. אם אתם מחפשים השכרת מקום לאירוע פרטי לטובת החברה שלכם, למה שלא תשקלו ללכת על במבו וילג'?

יום גיבוש מטעם העבודה הפך בשנים האחרונות למחזה שכיח במיוחד, וגם הרף רק הולך ועולה. בכל זאת, מעסיקים רבים מבינים שהדרך להפוך עובד ללויאלי, פרודוקטיבי ושמח, כזה שירצה לתת מעצמו לטובת החברה, לא נגמרת רק במשרד ובשעות העבודה. ההיפך הוא הנכון. יום גיבוש לעובדים, כזה שהעובדים סופרים את הימים לאחור לקראתו ולאחריו לא מפסיקים לדבר עליו, הוא המפתח.

אם כבר התחלתם במלאכת החיפוש לקראת השכרת מקום לאירוע פרטי לטובת החברה שלכם, סביר להניח שהגעתם למסקנה שאירוע משוחרר ונינוח, כזה שהוא ההיפך הגמור מהמציאות המשרדית המוכרת, הוא יופי של פתרון. העובדים נהנים מהחוויה, לוקחים יום בו אין טלפונים, אין מיילים ואין דד ליינים, ולאחריו הם מגיעים בחזרה לעבודה כשהם חדורי מוטיבציה ומכירים תודה על החוויה הטובה שעברו.

השאלה היא, איפה לחגוג אירוע כזה? נכון, אפשר ללכת על אופציה סטנדרטית כמו עוד מסעדה או גן אירועים כמו כולם, ואפשר ללכת על כיוון אחר, מקורי יותר ומשוחרר יותר, כזה שייקח את העניין של הגיבוש כמה צעדים קדימה. אם כך, חוף הים הוא פתרון שאין לו תחליף. הוא נינוח, הוא כיפי, הוא על זמני, כולם אוהבים אותו, מהעובדים הצעירים ועד המנהלים הבכירים שנפרדים ליום אחד מהביגוד הרשמי.

יום גיבוש לעובדים עושים רק בבמבו וילג', נקודה

כבר מההגעה למקום תוכלו להרגיש את האווירה משתנה. הקדחתנות של היום יום מפנה את מקומה לטובת אווירת צ'יל נעימה ומלטפת. גם העובדים שעדיין חושבים על הדד ליינים והמיילים שלא נקראו ייסחפו באווירה הזאת תוך שניות.

הנוף מדבר בעד עצמו. בין שתי שמורות טבע בפולג, אתם נהנים מהים התיכון שכאילו נפרש במיוחד בשבילכם, בשיא תפארתו. במתחם עצמו מחכים לכם שני אזורים, המקורה והפתוח, אשר כמעט ונוגע בגלים.

מובן שלא תוכלו להתעלם מן הריהוט והעיצוב. הכל תוכנן לפרטי פרטים, בדיוק כדי להעניק אווירה נינוחה ומפנקת, כמו חופשה ליום אחד. עם בגדים נינוחים וכוס של משקה צונן ביד, האורחים מרגישים איך הם משלים מעצמם את כל הדאגות, ופשוט נהנים מהרגע. קשרים חדשים נרקמים להם, חוויות חדשות מצטברות, ואלו ישפיעו על כל הצדדים לטובה – וכך גם על העסק.

עדיין מחפשים השכרת מקום לאירוע פרטי?

אם אתם בעיצומו של חיפוש השכרת מקום לאירוע פרטי, דעו לכם שהצוות המסור של הבמבו וילג' עושה את כל ההבדל, פעם אחר פעם. כבר מהרגע הראשון נשמח להרכיב לכם אירוע קונספט לתפארת, לעבור איתכם על כל הפרטים, ובסופו של דבר ליצור אירוע שהוא כמו שרציתם, עד הפרט האחרון.

אגב, אם לא די בכך, בבמבו וילג' תמצאו אטרקציות שיוכלו להכניס עניין רב ביום הגיבוש שלכם ולהפוך אותו למיוחד באמת: תרצו לצ'פר את העובדים בגלישת גלים, סאפ, קיאקים ואפילו טרמפולינה צפה וקיר טיפוס ימי? זה לגמרי בר ביצוע! אנחנו בבמבו ולג' כבר ניקח את זה מכאן.