כיצד לבחור שמלת כלה לחתונה על חוף הים

בשנים האחרונות, זוגות רבים בוחרים לקיים את יום החתונה שלהם בחוף הים, אשר נחשב (ובצדק) לאחד מהלוקיישנים הרומנטיים והמרגשים ביותר שיש. יחד עם זאת, תכנון חתונה בחוף הים מצריך לא מעט הכנות והתאמות, בייחוד בכל הקשור לבחירת שמלת כלה.

כולנו יודעות שלמצוא את השמלה המושלמת שתלווה ותקשט אותנו באחד מן הימים החשובים והמרגשים בחיינו זו משימה קשה מאוד, שכן מלבד השקעת הזמן והכסף היא דורשת מאיתנו תכנון מקדים והתחשבות בשיקולים רבים כגון מבנה הגוף, הסגנון האישי, אופי האירוע, נוחות ועוד. במידה ובחרתם לערוך את האירוע שלכם על חוף הים, יהיה עליך לקחת בחשבון מספר פרמטרים נוספים.

מזג האוויר

להבדיל מאולמות אירועים סטנדרטיים שבהם ניתן לקיים אירועים בכל עונות השנה ללא החשש שיהיה חם מדי או קר מדי, חתונת חוף עלולה להפתיע בשינויים פתאומיים במזג האוויר. לפיכך, חשוב מאוד לבדוק מראש את הטמפרטורות הצפויות ביום החתונה ולהערך מבחינת השמלה לכל מצב אפשרי.

שעת האירוע

במידה ואתם עורכים את החתונת חוף בשעות הצהריים חשוב מאוד לבחור בשמלה מבד נושם ומנדף זיעה, אחרת לא רק שתתבשלי מחום, את גם עלולה לסכן את שלמות האיפור והתסרוקת. לעומת זאת, במידה והאירוע מתקיים בשעות הערב חשוב מאוד לדאוג לעליונית מעוצבת שמתאימה לשמלה למקרה שיהיה קריר.

אורך השמלה

חשוב מאוד להקפיד על כך שהשמלה לא תהיה ארוכה מדי על מנת שלא תתלכלך מהחול והגלים במידה ותרצו לערוך צילומים על שפת המים, וכך גם על מנת שלא תסתבכי בה עם כל משב של רוח ובמהלך הריקודים.

נוחות

בעוד שבאירוע באולם ניתן להתפשר על הנוחות של השמלה על מנת להדגיש את היופי שלה (ושלך), בחתונת חוף חובה עלייך לוודא שנוח לך ושאת יכולה להתנייד עם השמלה ללא קשר לתנאי השטח הקיימים (חול, חצץ, דשא וכו').

התאמת השמלה לסגנון האירוע

במידה ובחרתם לערוך את יום החתונה שלכם בחוף הים על פני אולם אירועים, ברור לכולם שאינכם עוד זוג קונבנציונלי אלא זוג בעל תפיסה חופשית וזורמת יותר של החיים. לפיכך, חשוב מאוד לוודא ששמלת הכלה, האיפור והתסרוקת משתלבים היטב עם אופי האירוע ויוצרים מראה נקי וכמה שפחות דרמטי.